Zlé kleště Billa Gatese

Annie Chogars

24.6.2024 Komentáře Témata: Zdraví, Očkování, Covid teror 1096 slov

V zákulisí otevřené filantropie Billa Gatese a nenápadného, ale škodlivého vlivu současného šéfa NATO Jense Stoltenberga se pod rouškou masového očkování chudých a vojenského geoinženýrství spřádá sága lékařských a klimatických manipulací s cílem podřídit jejich diktátu celou světovou populaci.

[Aliance ka...]
Aliance katastrof a podvodů

Za fasádou miliard investovaných Nadací Billa a Melindy Gatesových se však skrývá zcela jiná realita. Je to nemorální strategie založená na daňové optimalizaci a návratnosti investic, která zneužívá veřejnou kasu každého státu pro vlastní malthusiánské účely a osobní obohacení. Tyto peníze pak slouží ke korumpování všech rozhodujících osob, které WEF (Světové ekonomické fórum) a jeho škola „Mladých lídrů“ dosazují na vysoké posty po celém světě.

Mezitím Stoltenberg, bývalý norský premiér a nyní generální tajemník NATO, také sehrál temnou roli v šíření iniciativ Gatesovy nadace. Tento nejameričtější z Norů se během své kariéry vyznamenal svou prací v oblasti bezpečnosti, obrany, boje proti změně klimatu, energetiky a hospodářství a významně přispěl k posílení mezinárodní a transatlantické spolupráce. Stručně řečeno, systematicky prosazuje agendu WEF a stojí v čele destruktivních strategií USA v celé Evropě.

Podívejte se na jeho mefitický životopis na stránkách WIKIMOSSAD. Především byste však měli vědět, že se v letech 2015, 2016, 2017 a 2024 účastnil zasedání skupiny Bilderberg. A zúčastnil se také výročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v roce 2020. Nejenže podporoval zdravotnické programy Gatesovy nadace, když byl prezidentem GAVI (2002-2006), ale také umožnil kontroverzní letecké operace známé jako „chemtrails“ tím, že nechal nevědomé obyvatelstvo postříkat chemikáliemi z civilních nebo vojenských letadel, která nám od roku 2010 křižují nad hlavami.

Uvědomte si, že tyto postřiky, hojně prováděné v evropském ovzduší, jsou často spojovány s takzvanými „konspiračními“ teoriemi, aby byly zdiskreditovány, ale jejich skutečný dopad na kvalitu ovzduší a zdraví je široce viditelný, ale neprobádaný a neregulovaný. Tyto proslulé bílé stopy, které systematicky generují špatné počasí, déšť nebo prostě neurčitou a nekonečnou „bílou“ oblohu, která ničí naše plantáže, mohou stejně tak snadno vypouštět komáry nakažené horečkou dengue nebo jakoukoli jinou prchavou nemocí...

Gatesovy masivní investice do geoinženýrství pod hlavičkou projektů, jako je SCoPEx na Harvardu, odhalují ještě znepokojivější stránku jeho ambicí. Cílem těchto projektů je manipulace s klimatem pomocí vstřikování částic do stratosféry, které by blokovaly část slunečního záření. Naprosto hloupý nápad rozprašovat do stratosféry částice uhličitanu vápenatého (Coc3) za účelem kontroly klimatu, ačkoli jej vědci podporují (je dobré vidět, kdo financuje jejich studie), vyvolává vážné pochybnosti o jeho dlouhodobých důsledcích.

Logika světa je taková, že když budeme plivat do vzduchu, vrátí se nám to jako kousnutí do zadku. No, a to je také případ těchto přestříkaných chemikálií, které končí na našich talířích, na naší kůži a znečišťují vodu, zemi a vše živé. Nejhorší je, že tyto pokusy o manipulaci s klimatem jsou často zdůvodňovány naléhavou potřebou bojovat proti klimatickým změnám, které jsou jejich masivním postřikem zcela vykonstruovány. Jasnozřiví a pragmatičtí odpůrci však poukazují na to, že by mohly jednoznačně zhoršit problémy, které údajně řeší, a zároveň zničit celý ekosystém Země.

Tento radikální přístup, podporovaný Gatesem a dalšími miliardáři, vyvolává hluboké obavy z nečekaných dopadů na životní prostředí a veřejné zdraví. Tyto experimenty nejsou regulovány a mohly by mít katastrofální a nepředvídatelné důsledky pro globální životní prostředí a zdraví všech lidí. To vrhá závoj diskreditace na tyto potenciálně ničivé praktiky, které jsou hodny pirátů nejhoršího druhu.

Propagace geoinženýrství ze strany Gatese a jeho spolupracovníků prozrazuje zjevnou neúctu k potenciálním rizikům těchto neprověřených technologií a k lidstvu obecně. Vnucováním se globálním klimatickým procesům by tyto experimenty mohly vyvolat nepředvídatelné řetězové reakce, vážně ovlivnit globální ekosystémy a ohrozit potravinovou bezpečnost milionů lidí, zejména v již tak zranitelných regionech.

Jádrem tohoto smrtícího podniku je odhodlání narušit demokracii a transparentnost v činnosti těchto mafiánských firem. Zásadní rozhodnutí o řízení klimatu jsou přijímána v zákulisí, soukromými, ale vlivnými hráči, jako je Gates, s malou nebo žádnou konzultací s veřejností. Tato neprůhlednost podkopává důvěru veřejnosti v instituce pověřené ochranou veřejného zájmu, jako je armáda nebo ministerstvo zdravotnictví.

Korupce je totální a nastala gangréna. A pokud nebudou tyto shnilé části zemského těla rychle a trvale odstraněny, všichni na jejich infekci zemřeme!

Agenda 2030 zůstává bez povšimnutí ve Spojených státech a Kanadě, kde „občanská společnost“ v žoldu vlády a ekologických nevládních organizací financovaných oligarchy vybírá co nejvíce půdy a zdrojů z produktivní ekonomiky a ukládá je do pozemkových bank společnosti BlackRock. Takže ti, kteří se vás snažili přesvědčit, že o tomto novém viru víte všechno a víte, jak s ním bojovat, jsou ti samí, kteří vám teď chtějí namluvit, že všichni zemřeme kvůli klimatickým změnám (které oni vytvářejí ze vzduchu každý den!). Jejich cílem, bez ohledu na předkládané falešné výmluvy, není nic menšího než násilné uvěznění lidstva za účelem jeho likvidace.

Závěrem lze říci, že jednání Billa Gatese a Jense Stoltenberga v oblasti vakcinace a geoinženýrství vyvolává zásadní etické a praktické otázky. Jejich zjevné spolčení při prosazování inovativních, ale neověřených technologií. Ať už jde o zdraví nebo klima, tyto vysoce riskantní experimenty bez odpovídajícího regulačního rámce nebo hloubkové kritické kontroly hrozí, že promění naši planetu v obří laboratoř s potenciálně katastrofálními nebo dokonce fatálními důsledky. Spolupráce Stoltenberga a Gatese v těchto oblastech vyvolává otázky o skutečné povaze globálních partnerství a dopadu jejich rozhodnutí na budoucnost naší planety a jejích obyvatel. Stejně jako podřízený vztah, který může existovat mezi hlavním sponzorem GAVI a jeho bývalým ředitelem. Nadace byla založena v roce 2000 a Stoltenberg stojí v čele GAVI od roku 2002! Je to náhoda, nebo jen konstatování zřejmých skutečností?

Geoinženýrství není jen nebezpečným rozptýlením několika bohatých osvícených lidí, kteří si myslí, že jsou pány přírodních živlů. Změny klimatického systému nelze izolovat od změn ostatních prvků zemského systému. Především představují vážné nebezpečí pro celé lidstvo, které tento toxický prach dýchá a polyká po celý den.

Kdo zastaví tyto „geopiráty“ dříve, než zničí planetu Zemi a vše, co ukrývá?

Poznámka překladatele

V době, kdy publikuji své poslední zprávy, padají staré hlavy a objevují se nové! Zdroje této mafie jsou téměř nevyčerpatelné:

Známe jméno nového šéfa NATO a má všechny předpoklady k tomu, aby se stal velkým šéfem! A na tom není nic uklidňujícího. Na řadě je tedy Mark Rutte. Dlouhá léta byl nizozemským premiérem! Je známý tím, že :

vyprovokoval největší zemědělskou vzpouru, jakou kdy jeho země zažila, když chtěl vyhladit třetinu hospodářských zvířat v zemi!

Nechal střílet ostrými náboji do demonstrantů proti průchodu v roce 2021!

Jeho neochvějná podpora Zelenského Ukrajiny a hystericky protiruský postoj, dokonce dodal zemi stíhačky F16 bez souhlasu parlamentu!

Zkrátka dokonalý sluha atlantistických jestřábů, to je jisté. Jestli bude stejně úslužný i vůči Billu Gatesovi, o tom není pochyb!

La tenaille maléfique de Bill Gates vyšel 22.6.2024 na geopolintel.fr. Překlad v ceně 547 Kč Zvědavec.

Známka 1.3 (hodnotilo 58)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

42

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 75 čtenářů částkou 14 866 korun, což je 42 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nerudová definitivně skončila na Mendelově univerzitě. Čelila kritice za kvalitu výuky23.07.24 16:50 Česká republika 0

Armáda přišla do škol. Dětem dá 30 tisíc, na konci výcviku noví „záložáci“23.07.24 07:21 Česká republika 2

Maďarsko a Slovensko zahájily konzultační řízení s EU kvůli Ukrajině za nedodávání ropy23.07.24 07:07 Evropská unie 0

Srbský prezident Alexandar Vučič - Západní země se aktivně připravují na přímý konflikt s Ruskem 23.07.24 06:39 Srbsko 0

prof. Peter Staněk – Šokující pravda o umělé inteligenci22.07.24 18:32 Česká republika 0

Státní dluh se za první pololetí zvýšil o skoro 100 miliard. Dosáhl 41,3 % HDP22.07.24 13:34 Česká republika 4

Co chce Kamala Harris?22.07.24 11:28 USA 1

Přibývá sebevražd dětí! 22.07.24 11:13 Česká republika 0

Nová pokuta pro majitele solárních panelů, zdraží se jim elektřina22.07.24 09:17 Česká republika 2

Problémy s návratem astronautů z mezinárodní kosmické stanice22.07.24 06:31 USA 1

Biden ukončil kandidaturu na prezidenta21.07.24 20:40 USA 1

Mig vs. B-52: ruské stíhačky odrazily dva americké bombardéry od ruských hranic21.07.24 19:36 Rusko 0

Dr. Mike Yeadon: Vyhlášení pandemie COVID-19 ze strany WHO v březnu 2020 bylo podvodné21.07.24 19:13 Neurčeno 0

Europarlament odmítl odsoudit atentát na Trumpa21.07.24 19:08 Evropská unie 2

Německo se připravuje na přijetí 800 000 vojáků NATO, aby čelili „ruské hrozbě“ ve východní Evropě21.07.24 11:25 Německo 0

Systém nutí automobilky vyrábět elektroauta mimo poptávku 21.07.24 05:09 Evropská unie 1

Maďarsko může přijít o polovinu dodávek ropy z Ruska21.07.24 05:03 Maďarsko 2

Dohoda o bezpečnostní spolupráci a dlouhodobé podpoře mezi Ukrajinou a Českou republikou21.07.24 01:27 Česká republika 0

Ivan Hoffman - Budoucnost: Povinné odvody do armády20.07.24 15:42 Evropská unie 2

Zavedení digitálního rublu20.07.24 15:09 Rusko 0

Měnové kurzy

USD
23,19 Kč
Euro
25,26 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
15,40 Kč
Švýcarský frank
26,07 Kč
100 japonských jenů
14,77 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
6,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,56 Kč
100 rublů
26,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
55 562,26 Kč
1 unce stříbra
675,33 Kč
Bitcoin
1 564 510,53 Kč

Poslední aktualizace: 22.7.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 625